اخبار صنعت

رسوم عجیب مردم اندونزی که باورشان سخت است!

اگر به دنباله تجربه ای منحصر به فرد و آشنایی با رسوم عجیب و غریب هستید، در اینجا می تونید بهترین نمونه آن ها را که در کشور اندونزی برگزار می شوند پیدا کنید.

29 فروردین 1400

ماجرای پفک آبی استقلال و اختلاف ایده پردازش با فرهاد مجیدی خبرنگاران

استقلال در سال 1399 اتفاقات زیادی را تجربه کرد؛ از انتخاب 2 مدیرعامل تا 4 سرمربی. این موضوع باعث شد آبی های پایتخت روزهای پرتنشی را سپری کنند.

22 فروردین 1400

خبرنگاران افت فشار گاز، نیمی از جایگاه های سی ان جی گلستان را غیرفعال کرد

گرگان - خبرنگاران - سخنگوی شرکت گاز گلستان گفت: افزایش مصرف گاز خانگی ناشی از سرمای هوای آخرین روزهای سال و همچنین کاهش فشار گاز ورودی به استان، سبب کم شدن تزریق این سوخت به جایگاه های سی ان جی گلستان و تعطیلی نیمی از آن ها شد.

19 فروردین 1400

مدیرعامل شرکت نفت و گاز آغاجاری منصوب شد

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در حکمی، پژمان قضائی پور را به عنوان مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری منصوب کرد.

18 فروردین 1400

تامین امنیت غذایی به معیشت مردم گره خورده است

تهران (پانا) - در هفتیمن همایش تجلیل از مدیران برتر جهادی که در سالن اجلاس خبرگان برگزار گشت، علیرضا بزرگی به عنوان مدیر برتر جهادی در بخش امنیت غذایی کشور انتخاب شد.

18 فروردین 1400

شاخص بورس ارتفاع 1.2 میلیون واحد را دوباره پس گرفت

شاخص بورس در دقایق ابتدای معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد 7هزار واحدی، ارتفاع یک میلیون و 200هزار واحد را دوباره فتح کرد.

8 فروردین 1400

خبرنگاران تداوم صدرنشینی شهرداری گرگان، پیروزی بی دردسر آویژه صنعت

تهران- خبرنگاران- تیم های شهرداری گرگان و آویژه صنعت پیروز شدند هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال را با پیروزی پشت سر بگذارند.

3 فروردین 1400

زمان برگزاری کلاس های آموزشی دانشگاه صنعتی شهدای هویزه اعلام شد خبرنگاران

زمان برگزاری کلاس های آموزشی نیمسال دوم تحصیلی 1400-1399 دانشگاه صنعتی شهدای هویزه اعلام شد.

2 فروردین 1400

طرز تهیه بورانی بادمجان با گوشت و ماست

بورانی بادمجان از ترکیب ماست و بادمجان تهیه می گردد که می توان به آن گوشت قرمز چرخ نموده نیز اضافه نمود. این غذا طبع سردی دارد، از اینرو برای فصول گرم سال مناسب تر است. در این مطلب قصد داریم طرز تهیه این غذا را معرفی کنیم.

26 اسفند 1399

4476 تماس گازگرفتگی با اورژانس

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از تماس 4476 نفر با اورژانس در خصوص مسمومیت با مونوکسید کربن از مهر ماه تا کنون خبر داد.

24 اسفند 1399

سیدحسین حسینی در حد استقلال است؟

حسینی که بعد از مدت ها به ترکیب استقلال رسیده بود، در نیمه اول و با اشتباه عجیب دروازه خودی را باز کرد تا استقلال از نفت مسجدسلیمان عقب بیفتد. حسینی که زمانی آقای کلین شیت فوتبال ایران بود، در چند ماه گذشته اشتباهات عجیبی داشته و معلوم نیست چه اتفاقی برای...

20 اسفند 1399

عینک آنتی رفلکس چیست و چه مزایایی دارد؟

عینک آنتی رفلکس (ضد بازتاب نور) عینکی است که از روکش های مخصوصی به نام آنتی رفلکس بهره می برد. این روکش با دریافت حداکثری نور و وارد کردن آن ها به چشم فرد، دید را بهبود می بخشد و خستگی چشم ها را کاهش می دهد. این عینک ها ضریب انکسار کمتری دارند...

19 اسفند 1399

ابرطرح میراث فرهنگی یزد به ثمر نشست

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، ابرطرح میراث فرهنگی یزد به ثمر نشست.

16 اسفند 1399

رجب زاده: مسائل فنی در ساختار تیمی ذوب آهن وجود دارد، بازیکنان تحت فشار روحی احساسی بازی می نمایند

گروه استان ها- کاپیتان سابق تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بازیکنان ذوب آهن احساسی بازی می نمایند و با عدم نتیجه گیری تحت فشار روحی قرار گرفته اند.

8 اسفند 1399

تردد کامیون های ترانزیتی و صادراتی ایرانی به آذربایجان روان می شود

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در مذاکره با نخست وزیر آذربایجان موضوع تردد کامیون ها میان دو کشور را مورد توجه قرار داد. بر این اساس تردد کامیون های ایرانی به جمهوری آذربایجان به دو صورت ترانزیتی و صادراتی عملیاتی شد.

4 اسفند 1399

سوغات آذربایجان غربی چیست؟

آذربایجان غربی استان شیرینی ها و خوراکی های بسیار خوشمزه است. در سفر به شهرهای این استان می توانید بهترین سوغاتی های خوراکی و همچنین صنایع دستی هنرمندان این خطه را به عنوان سوغات و یادگاری خریداری کنید. برای آشنایی کامل با سوغات آذربایجان...

30 بهمن 1399

امنیت سرمایه گذاری با همراهی قوای سه گانه تامین می گردد

حسن روحانی، رئیس جمهوری در جلسه هیات دولت با اشاره به شکست سیاست های فشار حداکثری و تروریسم مالی دولت ترامپ گفت: آنها می خواستند زندگی مردم را به هم بریزند اما اکنون در انتها این سه سال جنگ و خشونت و اقدامات تروریستی، شاهد احیای اقتصاد کشورمان هستیم و...

28 بهمن 1399

توجه به هنرستان های کشاورزی، هسته اولیه منابع انسانی کارآمد در کشاورزی است

تهران (پانا) -وزیر جهاد کشاورزی در نشست مشترک با شورای معاونان وزارت آموزش وپرورش اظهار کرد توجه به هنرستان های کشاورزی هسته های اولیه منابع انسانی کارآمد در کشاورزی است.

20 بهمن 1399

خبرنگاران صیانت دولت از حقوق ملت در میدان های مشترک نفت و گاز

تهران -خبرنگاران- افزایش ظرفیت بهره برداری از ذخایر مشترک نفت و گاز از جمله برنامه های دولت حسن روحانی بود که با هدف صیانت از حقوق مردم کشورمان در بسیاری از میدان ها به نتیجه رسید و عقب ماندگی های قبلی جبران شد.

13 بهمن 1399

دلار 4200 تومانی در بودجه 1400 حذف گردد

هشتاد و چهارمین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان اردبیل با حضور امیرحسین قاضی زاده هاشمی، نایب رئیس اول مجلس برگزار گردید. رئیس اتاق اردبیل، در این نشست، چند نرخی بودن ارز را یکی از مسائل اصلی تجارت در کشور مطرح کرد و گفت: ارز 4200 تومانی مسائل...

12 بهمن 1399
تعداد: (102)